Haber / Duyuru
İLKÖĞRETİM HAFTASONU KURS PROGRAMI


 

 

 

 

 

İLKÖĞRETİM HAFTASONU KURS PROGRAMI

 

TARİH

SAAT

YETENEK
KURSLARI
1. -  4.
SINIFLAR

5/A-B

6/A

6/B

7/A

8/A

 
 
 

28 Şubat

09:00                09:50

Satranç
Müzik
Tenis
Basketbol

Türkçe / Esma ÖZMEN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

İngilizce / Zeliha YAPRAK

Matematik / Elif YILDIZ

 
 
 

10:05              10:55

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Türkçe / Esma ÖZMEN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

Matematik / Elif YILDIZ

İngilizce / Zeliha YAPRAK

 
 
 

11:10             12:00

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

İngilizce / Zeliha YAPRAK

Matematik / Elif YILDIZ

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

 
 
 

7 Mart

09:00                09:50

Satranç
Müzik
Tenis
Basketbol

Matematik / Elif YILDIZ

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

Türkçe / Esma ÖZMEN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

İngilizce / Zeliha YAPRAK

 
 
 

10:05              10:55

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

Matematik / Elif YILDIZ

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Türkçe / Esma ÖZMEN

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

 
 
 

11:10             12:00

İngilizce / Zeliha YAPRAK

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Matematik / Elif YILDIZ

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

Türkçe / Esma ÖZMEN

 
 
 

14 Mart

09:00                09:50

Satranç
Müzik
Tenis
Basketbol

Türkçe / Esma ÖZMEN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Matematik / Elif YILDIZ

 
 
 

10:05              10:55

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

Matematik / Elif YILDIZ

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Türkçe / Esma ÖZMEN

İngilizce / Zeliha YAPRAK

 
 
 

11:10             12:00

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

İngilizce / Zeliha YAPRAK

Türkçe / Esma ÖZMEN

 
 
 

21 Mart

09:00                09:50

Satranç
Müzik
Tenis
Basketbol

Matematik / Elif YILDIZ

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Türkçe / Esma ÖZMEN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

 
 
 

10:05              10:55

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

Matematik / Elif YILDIZ

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

İngilizce / Zeliha YAPRAK

 
 
 

11:10             12:00

İngilizce / Zeliha YAPRAK

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

Türkçe / Esma ÖZMEN

 
 
 

28 Mart

09:00                09:50

Satranç
Müzik
Tenis
Basketbol

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

İngilizce / Zeliha YAPRAK

Türkçe / Esma ÖZMEN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

 
 
 

10:05              10:55

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

Türkçe / Esma ÖZMEN

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

İngilizce / Zeliha YAPRAK

Matematik / Elif YILDIZ

 
 
 

11:10             12:00

Fen Bilgisi / Murat GÖZAYDIN

İngilizce / Reyhan ŞAHAN

Türkçe / Esma ÖZMEN

Matematik / Elif YILDIZ

Sosyal Bilgiler / Yeter TEPELİ

 
 
 

Açıklama :

 

 

 

 

 

 

 

1.) Dersler 50 dk. yapılacaktır.

 

 

 

Ayşehan KARAMAN

 

2.) Aylık dönüşümler halinde program yenilenecektir.

 

 

 

Okul Müdürü

 

3.) Dersler arasında 15 dk tenefüs uygulanacaktır.