Haber / Duyuru
Kulüp Çalışmalarımız Başladı


 

 

 

 

 

 

 

 

 

KULÜP ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

 

KORT TENİSİ KULÜBÜ

 

Geçen yıl il çapında iki derece birden alan Kort Tenisi Kulübümüz bu yıl daha bir istekle çalışmalarına başladı. İlk Kort Tenisi Lisanslı Eğitmeni Suat ARI yönetiminde hafta içi iki gün hafta sonu bir gün olmak üzere Kort Tenisi Kulübümüz vites yükseltti. İlkokullar-Ortaokullar ve Liseler olmak üzere bütün dallarda iddialı olan kulübümüzde kısa sürede tenis öğrenmek mümkün.

 

 SATRANÇ KULÜBÜ

 

Çocuklarımıza faydalı bir uğraş olması, iyi bir alışkanlık kazanması ve zekâ gelişimine katkıda bulunması amacıyla satranç kulübümüz okulumuzun kurulduğu günden beri hizmet veriyor.

 

Satranç İl Temsilcisi Osman BULUT tarafından yürütülen satranç kulübüne ilgi oldukça yoğun. Her yıl yeni satranççılar kazandıran kulübümüz il çapında düzenlediği turnuva ile de kendi amaçlarına uygun etkinlikle yapmaya devam ediyor.

 

MÜZİK ALETLERİ KULÜBÜ

 

Her türlü müzik aletleri çalma becerisine sahip olan Özel Doruk Okulları Müzik Öğretmeni Mustafa YILMAM tarafından yürütülen Müzik Aletleri Kulübü gitar, flüt, org, bağlama gibi birçok müzik aleti çalmayı ve müziği sevdirmeyi amaçlayan kulübümüz bu yıl faaliyetleriyle göz doldurmaya devam edecek

BASKETBOL KULÜBÜ

      Çocuklarımızın bedensel gelişimine katkıda bulunmak, sosyal yönü ile kendini ifade edebilen bireyler yetiştirmek amacıyla yürütülen Basketbol Kulübümüz Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih AKTEPE tarafından haftada üç gün hizmet verilmekte olup çocuklarımızın zevkle öğrendikleri bir spor olarak Basketbola okulumuzda ilgi giderek artmaktadır. 

 

BİLGİSAYAR KULUBÜ

 

      Okulumuzda bilgisayar doğru amaçla kullanmak için bilgisayar kulübümüz web sitesi hazlığı ve bilgisayar programları üzerine her hafta 2 saat çalışmaktadır. Her öğrencimizin ayrı bilgisayarı olup kulüp saatinde hem öğrenme hem eğlenme birlikte yapılmaktadır.

 

KARETE KULÜBÜ

 

        Uzak doğu sporlarına ilgi duyan öğrencilerimize yönelik düzenlenen karete kulübü her hafta karete alanında farklı çalışmalarla öğrencilerimize kareteyi sevdirmektedir.

 

 

 

 
   
 
 
Kuştepe Emlak ev daire arsa kahta satılık