VELİ
Yeni Dönem Öğrenci Kayıtları Mesajı


Konu: Yeni Dönem Öğrenci Kayıtları Mesajı

Sayın Veli,

Okulumuz, Adıyaman’da  ilk  ve tek Ulusal Eğitim markası olarak kurumsal yapısıyla ve  10. yıllık deneyimi  ile güven kaynağıdır.Aynı şekilde  Özel Bil Koleji bir Dünya İnovasyon Okulu’dur. Amacımız bir ulusal zincirin parçası olarak Türkiye’deki en yüksek eğitim kalitesini Adıyaman’a taşımaktır.

Bil Koleji inovasyon anlayışı çerçevesinde , birçok yeniliği  öğrencisine sunma  ayrıcalığına sahiptir.Geleceğin mesleği olan  Robotik Yazılım ve Kodlama, Öğrencilerde analitik düşünme yeteneğini geliştirmeyi amaçlayan  Stem Eğitim Modeli, Uluslararası geçerliliğe  sahip Person Dil Diploması, Üstün Zekalılara  Yönelik Özel Eğitim Programı içeren  Çocuk Üniversitesi, sadece Bil Kolejlerinde uygulanan  ve  veli takibinde büyük bir kolaylık  sağlayan E-Bil  Otomasyon  Sistemi, Velilerin kaygılarına son vermesi amaçlan  Güvenli Okul  Projesinin en önemli ayağı olan Servis Takip Sistemi, Adıyaman’da  sadece  okulumuzda kullanılan 3-D  Eğitim Teknolojisi ile üç boyutlu öğrenme kolaylılığı,Üniversite motivasyonunu artıran Tadımlık Üniversite Projesi, Bil Koleji mezunlarına yönelik  %50 Öğrenim Bursu   gibi önemli fırsatlar ve  Dünyadaki eğitim alanında yapılan tüm yenilikler  Adıyaman’da sizlerin hizmetine sunulacaktır.

Bil Koleji  ile başlayan  bu yeni süreçte; teknolojiyi günlük yaşam biçimine dönüştürmüş, kültürel değerleri ile dünyanın, insanlığın geldiği ortak değerlere entegre olmuş, 21. yüzyılın dokusu, kültürü ve becerileri ile donatılmış, dünyanın dilini, dünyanın dilleri ile konuşabilen bireylerin yetişeceği inancıyla yeni bir  dönemin daha  hazırlıklarına başladık.

Mevcut devam eden öğrencilerimiz için; Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği yıllık ÜFE/TÜFE üzerinden bir artış yapılarak kayıt yenileme işlemi yapılacaktır. Değişen ücret politikası eski öğrencilerimizi etkilemeyecek olup bir önceki yılın ücretine, belirtilen yıllık artış eklenerek yeni dönem ücreti belirlenecektir.

Bil Koleji olarak; sistemi iyi oturmuş, kadrosu sabit, herkesin güven duyacağı bir okul olma çabası içindeyiz. Bunu sürekli hale getirmek ve sizlerle daha iyi bir gelecek için el ele vererek başarıyı paylaşmak istiyoruz. Bilindiği gibi; Okulumuz bu öğretim yılında tam kapasite hizmet verdi. Yeni Kayıt döneminde öncelikle kendi öğrencilerimizin kayıtlarını yenileyeceğiz. Ardından dışarıdan gelen öğrencilerin taleplerini, imkânlar ölçüsünde değerlendirmeyi planlıyoruz. Bu amaçla mevcut kayıtlarımızın netleşmesi gerekmektedir. Ancak böylelikle sınıflarda oluşacak boş kontenjanlara öğrenci alama imkânı olacaktır. Bir özel okul olarak bunu yapmak mecburiyetinde olduğumuzu anlamanızı istiyoruz. Aksi takdirde kayıtıla ilgili doğacak mağduriyetten okulumuz sorumlu olmayacaktır.

Yukarıda belirtilen gerekçeler ışığında; 2018–2019 öğretim yılı Yeni Dönem öğrenci kayıtlarınızı,     03 Temmuz 2018 tarihine kadar kayıtlarınızı yenilemeniz gerekmektedir.                      03 Temmuz’dan sonra ücretlerin değişeceğini hatırlatır, erken kayıt avantajlarından yararlanmanızı rica eder, saygılar sunarız.     

 
   
 
 
Kuştepe Emlak ev daire arsa kahta satılık